Ekibimiz

Oktay Bilgin

Avukat I Kurucu I CEO


Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 1994 yılında mezun olmuştur. Bilgin Hukuk kurucusudur. Marka-Patent vekili ve Uzman Arabulucudur. İş hukukundan kaynaklanan anlaşmazlıklar, şirket danışmanlığı ve Fikri Mülkiyet Hakları konusundan uzmanlaşmıştır.

Ali Öz

Koordinatör I Marka ve Patent Uzmanı


Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesinden 1998 yılında mezun olmuştur. Fikri Mülkiyet ve Satış Pazarlama konularında uzmandır.

Hilal Lefkur

Avukat I Kıdemli Genel Direktör


İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 2010 yılında derece ile mezun olmuştur. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi, Kamu Hukuku Anabilim Dalı'nda "Ailenin Korunması ve Kadına Karşı Şiddetin Önlenmesi" konulu Tezli Yüksek Lisans eğitimini tamamlamıştır. Ceza Hukuku, Marka ve Patent, Kira Hukuku, Boşanma Hukuku alanlarında çalışmalar yürütmektedir.

Mert Özçakır

Avukat


Bahçeşehir Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. Sınai Mülkiyet Hukuku konusunda Uzman Avukat olarak çalışmaktadır. Marka ve Patent konusunda şirketlere danışmanlık hizmeti vermektedir. Aynı zamanda, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Ticaret Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Tüketici Hukuku ile dava ve uyuşmazlık çözümü alanlarında tecrübe sahibidir.

Derya Altun

Marka ve Patent Satış Danışmanı


Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi Çocuk Gelişi bölümü mezunudur. Bilgi Patent Ofisi'nde Marka Patent Satış Danışmanlığı konusunda uzmanlaşmıştır.

Gül Tufan

Marka ve Patent Satış Danışmanı


İstanbul Ticaret Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden 2018 yılında mezun olmuştur. Reklam ve Stratejik Marka İletişimi Uzmanıdır.

Vildan Yılmaz

İdari İşler Müdürü


Yalova Üniversitesi İngilizce İşletme bölümünden 2017 yılında mezun olmuştur. Muhasebe Denetimi konusunda Marmara Üniversitesinde yüksek lisansını tamamlamıştır.