Loading

Ekibimiz

Oktay Bilgin

Avukat I Kurucu I CEO


Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 1994 yılında mezun olmuştur. Bilgin Hukuk kurucusudur. Marka-Patent vekili ve Uzman Arabulucudur. İş hukukundan kaynaklanan anlaşmazlıklar, şirket danışmanlığı ve Fikri Mülkiyet Hakları konusundan uzmanlaşmıştır.

Ender Karadayı

Genel Koordinatör I Marka ve Patent Uzmanı


Selçuk Üniversitesi Elektrik Elektronik Bölümünden 2004 yılında mezun olmuştur. Bilgi Patent Ofisi'nde Koordinatör, Marka ve Patent Uzmanı olarak görev yapmaktadır.

Ali Öz

Koordinatör I Marka ve Patent Uzmanı


Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesinden 1998 yılında mezun olmuştur. Fikri Mülkiyet ve Satış Pazarlama konularında uzmandır.

Hilal Lefkur

Avukat I Kıdemli Genel Direktör


İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 2010 yılında derece ile mezun olmuştur. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi, Kamu Hukuku Anabilim Dalı'nda "Ailenin Korunması ve Kadına Karşı Şiddetin Önlenmesi" konulu Tezli Yüksek Lisans eğitimini tamamlamıştır. Ceza Hukuku, Marka ve Patent, Kira Hukuku, Boşanma Hukuku alanlarında çalışmalar yürütmektedir.

Barış Bektaş

Kıdemli Marka ve Patent Uzmanı


Bilgi Patent Ofisi’nin Muhasebe ve İcra Bölüm sorumlusudur. Marka Patent Danışmanlığı yapmaktadır. İcra takibi uzmanıdır.

İbrahim Çelebi

Marka ve Patent Uzmanı


Kocaeli Üniversitesi Muhasebe bölümünden 2011 yılında ve Anadolu Üniversitesi Maliye bölümünden 2018 yılında mezun olmuştur. Patent, faydalı model, istemler, tarifname, itiraz, karara itiraz ve karşı görüş konularında uzmandır.

Efecan Bektaş

Marka ve Patent Satış Danışmanı


Stajyer olarak başladığı Bilgi Patent ofisinde Marka ve Patent Satış Danışmanı olarak görev yapmaktadır.

Derya Altun

Marka ve Patent Satış Danışmanı


Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi Çocuk Gelişi bölümü mezunudur. Bilgi Patent Ofisi'nde Marka Patent Satış Danışmanlığı konusunda uzmanlaşmıştır.

Gül Tufan

Operasyon Birim Sorumlusu


İstanbul Ticaret Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden 2018 yılında mezun olmuştur. Reklam ve Stratejik Marka İletişimi Uzmanıdır.