Hizmetlerimiz

Markanızın Güvenle Tescili İçin Bize Ulaşın

Bilgipatent olarak size patent tescili ile ilgili hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

Telefon: 0216 325 60 84 numaramızdan hemen arayıp bilgi alabilirsiniz.

WhatsApp: 0530 434 63 01 hattımızdan da numaraya tıklayarak hemen ulaşabilirsiniz.

  Profesyonel Bir Kadroya Sahip Marka/Patent Firmasıyız

  Bilgi ve inovasyonun öneminin arttığı, marka değerlerinin, buluşların, tasarımların ve farklı yaklaşımların işletmelerinin en değerli özelliklerinden biri haline geldiği günümüzde, Bilgi Patent Ofisi; Fikri ve Sınai Mülkiyet Haklarının korunması konusunda müşteri odaklı hizmet anlayışı ve hukuki desteği ile müşterilerine kaliteli, değer yaratan hizmetler vermek amacıyla 2011 yılında kurulmuştur.

  Avukat, Patent ve Marka Vekilleri ve Marka-Patent Danışmanlarından oluşan konularında yetkin 20 kişilik kadromuz ile marka, tasarım, coğrafi işaret ve geleneksel ürün adı tescilleri ve patent veya faydalı model belgelerinin alınması ve barkod tescili gibi alanlarda, sizlere profesyonel olarak ve müşteri memnuniyetine uygun biçimde aralıksız hizmet sunmaktayız.

  İşletmenizi ister yeni açıyor olun, isterseniz uzun zamandır faaliyet gösteren bir işletme olun, markanızı, buluşunuzu, tasarımınızı, ürünleriniz için gerekli olan barkod tescilinizi gerçekleştirmediğiniz sürece, size ait olan bir hakkı her an kaybetme riski ile karşı karşıya kalabilirsiniz.  Bu gibi olumsuz durumlarla karşılaşmamanız için, gerekli tescil başvurunuzu, uzman kadromuz aracılığıyla, gecikmeksizin yaptırmanızı önemle ve özellikle ifade etmek isteriz.

  Marka tescili alanında yaklaşık 12 yıllık bir geçmişe sahip olan firmamız bünyesinde, tüm bilgi ve birikimimiz ile sizlere en kaliteli bir şekilde hizmet vereceğimizden emin olabilirsiniz. Dünya genelinde ve Türkiye içerisinde tescil ile ilgili tüm işlemlerinizi takip edebilmekte ve yerine getirebilmekteyiz. Adresiniz İstanbul il sınırları içerisinde ise, ücretsiz olarak sizleri ziyaret edebilir ve bilgilendirebiliriz.

  “Aklın ile üret, tescil ile kazan” sloganı ile her zaman ürettiğiniz ve hizmetini sunduğunuz markanızın tescilini yaptırmanızı önemle tavsiye etmekteyiz. Tüm bu konularla ilgili olarak, bizlere 7 gün 24 saat boyunca ulaşabilirsiniz.

  Markanızın tescilini gerçekleştirmeden önce, markanızın araştırılması işleminin, mutlaka konusunda uzman bir marka tescil ofisi ve marka vekili tarafından gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Gereği gibi araştırılmaksızın başvurusu yapılan markalarda, çoğu zaman ret, kısmi yayın, marka tescili belgelendirme ücretinin ödenmesi süresinin kaçırılması ve benzeri olumsuz durumlar söz konusu olabilmektedir. Böyle bir durumda da, markanız için yapmış olduğunuz tüm yatırımlar, çoğu kez boşa gidebilmektedir. Bu tür olumsuz bir durumla karşılaşmamanız için, Bilgi Patent Ofisi olarak markanızı, detaylı bir şekilde, ücretsiz olarak araştırabilir, sizlere en doğru ve en güvenilir bilgiyi sunabiliriz. Dilerseniz, markanızın tescil işlemleri için gerekli olan tüm süreçleri yürüterek başvurunuzu gerçekleştirebilir ve takibini yapabiliriz.

  2011 yılında çıktığımız bu yolda, tüm bilgi, birikim ve deneyimlerimiz ile ülkemize ve ülkemiz insanlarına hizmet verebilmek için, sürekli olarak çalışmaya gönül vermiş bir firmayız. Bilgi Patent, 20 kişilik uzman kadrosu ile sektörde edinmiş olduğu tüm tecrübe ve birikimleri ile yeni oluşturacağınız veya var olan markalarınızın tescil edilmesi hususunda, yine patent, faydalı model, tasarım, coğrafi işaret ve barkod tescili süreçleri konusunda, sizlere en doğru bilgileri sunarak, %100 müşteri memnuniyetini temin etmektedir.