Loading

Online Marka Başvurusu

Türkiye’de marka tescili işlemleri, online olarak, başvurucunun kendisi tarafından veya Bilgi Patent gibi bir marka tescil vekil firması aracılığıyla yine online olarak gerçekleştirilebilir. Ne var ki, önemli ölçüde vakit ve ekonomik kayıplara uğranılmaması ve yatırımların heba olmaması adına, marka tescil başvurusu ve ilgili tüm takip süreçlerinin bir vekil firma aracılığıyla yürütülmesini öneriyoruz. Bu durumun, doğru sınıflarda marka başvurusunda bulunma, muhtelif olası itirazlara karşı gerekli savunmaları gereği gibi ve süresinde tamamlayabilme, tescil belge ödemesini gereği gibi ve süresinde tamamlayarak tescil belgesini  alabilme gibi sayısız avantajları mevcuttur. Tüm bu hususlarda, bütün tecrübesi ile Bilgi Patent her zaman yanınızdadır.

Online marka başvurusu konusunda bizlere telefon aracılığı veya Whatsapp üzerinden ulaşabilir, marka başvurusu gerçekleştirilmeden önce tüm sorularınızı bu şekilde iletebilirsiniz.

Dilerseniz ofisimizi de ziyaret edebilir veya sizleri yerinizde ziyaret edebilmemizi teminen bir randevu oluşturulması hususunda bizlere ulaşabilirsiniz.